w ,

Top 10 najbogatszych aktorów na świecie

aktor

Niektórzy z preferowanych aktorów na świecie mają cenę większą niż pół miliarda! Postanowiliśmy sporządzić listę 10 najbogatszych aktorów na świecie, wraz z ich aktualną ceną internetową i krótką biografią.

Czy potrafisz odgadnąć, kto pojawi się na liście kontrolnej, zanim zaczniesz studiować ten tekst?

Spis Treści

Top 10 najbogatszych aktorów na świecie

Poniżej znajduje się 10 najbogatszych aktorów wszechczasów w branży filmowej, stan na rok 2023. Do stworzenia tej kompilacji wykorzystaliśmy dane z Celebrity Net Worth, Forbes i The Richest.

Sylvester Stallon

Sylvester Stallon

Wartość netto: 400 milionów dolarów

Sylvester Stallone to amerykański aktor. Stworzył dwa największe filmy wszechczasów, które przyniosły prawie cztery miliardy dolarów. Stallone to jeden z najlepiej opłacanych aktorów Hollywood. Wszyscy znamy go z filmów razem z Rockym i Rambo.

Internetowa cena Sylvestra Stallone szacuje się na 400 milionów dolarów w 2023 roku.

Jack Nicholson

najbogatsza celebrytka świata

Wartość netto Jacka Nicholsona: 400 milionów dolarów

Jack Nicholson to amerykański producent, autor i aktor z Nowego Jorku. Zidentyfikowaliśmy go z filmów The Cry Baby Killer, The Raven i Lśnienie. Współpracował z kilkoma największymi aktorami wszechczasów.

Nicholson zajmuje 7. miejsce na liście kontrolnej wraz ze swoją znakomitą ceną internetową wynoszącą 400 milionów dolarów.

Czytaj więcej: Pielęgnacja kota – jak zadbać o naszego pupila?

Amitabha Bachchana

10 najbogatszych aktorów świata

Wartość netto: 400 milionów dolarów

Amitabh Bachchan to bez wątpienia jedno z największych nazwisk indyjskiego przemysłu filmowego. Fortuna, którą zarabia, czyni go jedną z wielu najbogatszych gwiazd Bollywood wszechczasów.

Dziś siedzi na liście kontrolnej, ponieważ jest szóstym najbogatszym aktorem na świecie, z ceną internetową 400 milionów dolarów.

Adam Sandler

najbogatszy aktor świata

Wartość netto: 420 milionów dolarów

Adam Sandler to amerykański aktor i producent filmowy, który jest zazwyczaj znany jako jeden z najlepiej zarabiających w Hollywood.

Sandler stał się modny, gdy jeden z jego filmów przyniósł 271 milionów dolarów w miejscu pracy w terenie. Film uczynił go najbardziej dochodowym filmem Sandlera.

Dzisiaj, Internetowa cena Adama Sandlera ma 420 milionów dolarów, co czyni go jednym z wielu najbogatszych i producentów filmowych w Hollywood.

Zobacz więcej:  Modna fryzura na przyjęcie urodzinowe lub wesele

Mel Gibson

najbogatszy aktor na świecie

Wartość netto: 425 milionów dolarów

Mel Gibson jest reżyserem filmowym, producentem i aktorem z Nowego Jorku. Znany jest ze swoich występów w Pasja, Byliśmy żołnierzami i Waleczne serce, za które otrzymał Oscara i Złoty Glob w 1995 roku.

Od 2023 r. Internetowa cena Mela Gibsona szacuje się na około 425 milionów dolarów, co umieszcza go na tej liście kontrolnej najbogatszych w 2023 roku.

Robert De Niro

miejsce w pierwszej dziesiątce najbogatszych aktorów świata

Wartość netto: 500 milionów dolarów

Robert De Niro to aktor uwielbiany przez wielu, za każdą swoją poprzednią i obecną twórczość. W ostatnich latach zagrał w filmach odpowiedników „Poznaj moich rodziców”, „Poznaj rodziców”, „Stażystę” i „Brudnego dziadka”.

Jednak we wczesnych latach De Niro prawdopodobnie pamiętasz go z „Chłopców z ferajny”, „Ojca chrzestnego II”, „Analizuj to”, „Kasyno” i „Gorączka”.

Dzisiaj, Internetowa cena Roberta De Niro szacuje się na 500 milionów dolarów.

Georg Clooney

top 10 najbogatszych aktorek na świecie

Wartość netto: 500 milionów dolarów

George Clooney to amerykański reżyser i aktor z Kentucky. Zdobył wiele nagród za role w Ocean’s Eleven, Three Kings i Syriana. Clooney odniósł sukces w wielu dziedzinach i nie pozostało to niezauważone.

W trakcie swojej kariery zdobył szereg nagród za swoje filmy, wśród różnych wyróżnień. Dzisiaj, George Clooney ma cenę internetową 500 milionów dolarów.

Tom Cruis

najbogatsza aktorka świata

Wartość netto: 570 milionów dolarów

Tom Cruise to amerykański producent i aktor filmowy z Nowego Jorku. Jest bez wątpienia jednym z największych z wszechczasów. Jego filmy kupowały tysiące na całym świecie.

w 2023 r. Internetowa cena Toma Cruise’a ma 570 milionów dolarów, co czyni go trzecim najbogatszym  na świecie.

Shah Rukha Khana

najbogatsza aktorka świata

Wartość netto: 600 milionów dolarów

Shah Rukh Khan to indyjski aktor z New Delhi. Zwykle jest często nazywany „Królem Bollywood”. Dzięki swoim 80 filmom w języku hindi zdobył wiele nagród za swoje kreacje.

Dziś Shah Rukh Kahn jest drugim najbogatszym na świecie Internetowa cena Shah Rukha Khana szacowany na 600 milionów dolarów w 2020 roku.

Jami Gertz

najbogatsza aktorka świata

Wartość netto: 3 miliardy dolarów

Jami Gertz to amerykańska aktorka i inwestorka, znana ze swoich wczesnych ról w filmach odpowiedników Twister, Crossroads, Less Than Zero, The Lost Boys i Quicksilver.

Chociaż nie osiągnęła takiego stopnia sukcesu, jak wielu różnych z tej listy kontrolnej; Gertz jest współwłaścicielem siły roboczej NBA, Atlanta Hawks, wraz ze swoim mężem Tonym Resslerem. Co jest powodem, dla którego jej cena internetowa jest tak wygórowana.

Od 2023 r. Internetowa cena Jamiego Gertza szacuje się na trzy miliardy dolarów.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avatar of Redakcja InfozNeta.pl

Napisane przez Redakcja InfozNeta.pl

Szukasz ciekawych i unikalnych treści z internetu? Nasza strona internetowa oferuje szeroką gamę fascynujących artykułów, poradników i ciekawostek, które z pewnością zapewnią ci rozrywkę i informacje. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym internautą, czy doświadczonym weteranem sieci, na Ciekawostkach z internetu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

depilacja

Depilacja nóg – jak wybrać najlepszą metodę?

star wars

Gwiezdne Wojny – kultowa seria filmowa