w

Top 10 Najpopularniejszych filmów

2

Top 10 Najpopularniejszych filmów. Czasami przeszukujesz serwisy streamingowe w poszukiwaniu czegoś nowego i interesującego do obejrzenia. Innym razem masz ochotę na coś znajomego i wiesz, że nie zawiedzie. Ale nie każdy film można oglądać wielokrotnie bez nudy. Ale filmy wymienione poniżej obiecują, że będą coraz lepsze z każdym obejrzeniem. Korzystaj z nich, aby zająć się czekaniem na wydanie nowych i większej liczby tytułów.

Oto 10 najczęściej oglądanych filmów.

Spis Treści

Powrót do przyszłości (1985)

Oryginalny film Powrót do przyszłości z Michaelem J. Foxem w roli Marty’ego McFly’a przetrwał próbę czasu. Być może pomaga to, że jest celowo osadzony w określonych momentach, dzięki czemu nigdy nie wydaje się przestarzały. Ale tematy, które porusza, są uniwersalne, a żarty nadal mają sens dla współczesnej wrażliwości.

Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, Christopher Lloyd gra szalonego naukowca, który wynajduje wehikuł czasu. Jego młody przyjaciel McFly przypadkowo używa go, aby cofnąć się w czasie do czasów, gdy jego rodzice poznali się w liceum.

Batman: Mroczny rycerz (2008)

Top 10 Najpopularniejszych filmów

To może być najlepszy ze współczesnych filmów o Batmanie, z Christianem Bale’em jako zamaskowanym krzyżowcem i Heathem Ledgerem, który zapewnia zaskakujący występ jako Joker. Mieszanka akcji i mrocznych motywów o ludzkości jest fascynująca. A potężne występy wszystkich głównych bohaterów oznaczają, że możesz to oglądać w kółko. Nie widziałeś tego? Batman stawia czoła najtrudniejszemu wrogowi. Jak przechytrzyć kogoś, kogo jedynym pragnieniem jest sianie chaosu?

Zobacz również: Gwiezdne Wojny – kultowa seria filmowa

Gladiator (2000)

Maksym! Maksym! Maksym! Russell Crowe, u szczytu swojej formy, gra rzymskiego generała, którego doprowadziła do politycznej intrygi i zmusił do walki jako gladiator. Musi walczyć o swoje życie, szacunek do samego siebie i ocalić miasto, które kocha, Rzym, ze szponów Kommodusa, granego po mistrzowsku przez Joaquina Phoenixa w roli, która zapowiada jego epicką przemianę w Jokera. Ponadto jest wiele niesamowitych scen walki i krwi i krwi, aby uszczęśliwić publiczność.

Początek (2010)

Ten film przedstawia grupę złodziei, którzy kradną tajemnice, wchodząc do umysłów innych osób poprzez ich sny. Ale świat marzeń ma wiele poziomów i łatwo się zatracić. Ten oszałamiający film ma tak wiele ukrytych pisanek, że za każdym razem, gdy go oglądasz, możesz odkryć coś nowego i nadal mieć pytania po dziesiątym obejrzeniu. Leonardo DiCaprio przewodzi imponującej obsadzie, w skład której wchodzą również Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt i Marion Cotillard.

Indiana Jones i ostatnia krucjata (1989)

Prawdopodobnie najlepszy z filmów o Indianie Jonesie, choć ci, którzy wspierają oryginalny film Poszukiwacze zaginionej Arki, również mają sprawę (i jest ona również dostępna w serwisie Netflix). Harrison Ford powraca jako zawadiacki archeolog Indiana Jones, a tym razem na ekranie towarzyszy mu niesamowity Sean Connery jako jego ojciec. Są na tropie świętego Graala, próbując zdobyć świętą relikwię, zanim zostanie znaleziona i wykorzystana przez złych nazistów.

Zobacz również: Top 10 najbogatszych aktorów na świecie

Bękarty wojny (2009)

Indiana Jones nie jest jedynym bohaterem, który stawił czoła nazistom. Quentin Tarrantino również zwraca na nie uwagę w tym krwawym kinie. Śledzi grupę amerykańskich żołnierzy i długą francuską Żydówkę, którzy chcą obalić zły reżim. Ale udaremnia im to na każdym kroku oficer SS Hand Landa, grany doskonale przez Christopha Waltza. Wszystkie 153 minuty tego filmu wypełniają przesadne żarty i żarty.

Incepcja (1999)

Zanim pojawił się Incepcja, był Matrix, film, który wprowadził nas w ideę światów w światach i pozostawił nas z pytaniem, ile naprawdę wiemy o rzeczywistości, w której Keanu Reeves gra Neo, zwykłego faceta, ale takiego, który ma pytania. Wkrótce po przesłuchaniu odkrywa, że ​​tak naprawdę nie żyje w prawdziwym świecie, ale w generowanym komputerowo. Ta wiedza daje mu możliwość robienia niesamowitych rzeczy, a nam daje niesamowite sceny akcji.

Wredne dziewczyny (2004)

Ten film napisany przez Tinę Fey jest jednym z najbardziej cytowanych filmów ostatnich lat. Warto obejrzeć choćby po to, by przypomnieć sobie, skąd pochodzą te wszystkie odniesienia. Lindsay Lohan wciela się w dziewczynę, która przez lata uczyła się w domu, a potem trafia do normalnej szkoły. Natychmiast spotyka fajne dziewczyny i pracuje, by zostać przez nie zaakceptowanym. Ale wkrótce posuwa się za daleko i zatraca się w obrazie. Rachel McAdams kradnie show jako panująca wredna dziewczyna Regina George.

Zobacz również: Top 10 pięknych kobiet pogodynek

Spider-Man: W krainie pająków (2018)

Ten pełnometrażowy animowany film ze Spidermanem można oglądać wielokrotnie, ponieważ zawiera tak wiele różnych wyobrażeń o naszym zamaskowanym bohaterze. W serii wydarzeń nowy spider-man łączy siły z szeregiem różnych spider-manów z równoległych wszechświatów, w tym kobiet-spideman i spidermana noir, któremu głos użyczył Nicolas Cage. Jest to jedno z najlepszych odtworzeń ulubionego komiksu.

Supersamiec (2007)

Epizodyczny charakter scen w tym filmie oznacza, że ​​jest to rodzaj rzeczy, do których można się dostroić i wyłączyć, nie czując, że czegoś brakuje. Wyprodukowany przez Judda Apatowa, napisany przez Setha Rogana i Evana Goldberga, w filmie występują Jonah Hill i Michael Cera jako para licealnych odmieńców, którzy próbują się zabawić. Czuje się trochę jak bardziej przyziemna wersja The Hangover. Uważaj na ulubionego przez fanów McLovina.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avatar of Redakcja InfozNeta.pl

Napisane przez Redakcja InfozNeta.pl

Szukasz ciekawych i unikalnych treści z internetu? Nasza strona internetowa oferuje szeroką gamę fascynujących artykułów, poradników i ciekawostek, które z pewnością zapewnią ci rozrywkę i informacje. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym internautą, czy doświadczonym weteranem sieci, na Ciekawostkach z internetu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

star wars

Gwiezdne Wojny – kultowa seria filmowa

plywaczek

Top 10 najpiękniejszych pływaczek 2023 roku