w

Top 10 najpiękniejszych pływaczek 2023 roku

plywaczek

Jesteśmy tutaj, aby zaktualizować rekord najlepszych 10 najbardziej upalnych młodych pływaczek żyjących z dowolnej klasy pod każdym względem. Rekord najbardziej upalnych damskich pływaków jest uosobieniem atrakcyjnych medali olimpijskich zdobytych przez najlepszych pływaków na świecie, pomimo bezsensownych, doskonałych pływaków synchronicznych z całego świata. Te kuszące ulubieńcy są w doskonałej sytuacji materialnej i spędzają czas na uzupełnianiu energii, co prowadzi do niczego i wody. Ci wspaniali pływacy to najgorętsze zawodniczki na świecie

Przedstawiamy 10 najpiękniejszych pływaczek na świecie.

Hanna-Maria Seppälä

Hanna-Maria Seppälä
Hanna-Maria Seppälä: Najpiękniejsze pływaczki

Hanna-Maria to pływaczka w stylu dowolnym z Finlandii. Zdobyła tytuł mistrza świata w biegu na 100 m stylem dowolnym na Mistrzostwach Świata w Pływaniu 2003 w Barcelonie w Hiszpanii. Na 10. miejscu w zestawieniu większości palących młodych pływaczek Hanna-Maria zaczęła pływać w wieku 5 lat, a w wieku 10 lat została fińską kadrą juniorów w biegach przełajowych. Ponadto zdobyła brązową nagrodę na Mistrzostwach Europy Juniorów w biegu na 50 m impreza swobodna w 1999 roku. Poprzez swoje powołanie zaszkodziła 100 fińskim transgranicznym danym.


Broda Amandy

Amandę Broda
Amanda Beard: najpiękniejsze pływaczki

Siedmiokrotna medalistka olimpijska (dwa złote, cztery srebrne i jeden brązowy), Amanda Beard zajmuje 10. Trzymała światowe archiwum w biegu na 200 metrów stylem klasycznym (kurs rozszerzony). Zdobyła łącznie 21 nagród w głównych pretendentach, 5 złotych, 13 srebrnych i trzy brązowe, przekraczając igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata, mistrzostwa Pan Pacific i letnią uniwersjada. Dobra passa zarostu zapewniła jej dwukrotną nagrodę American Swimmer of the Year.


Laure Manaudou

Laura Manaudou
Laure Manaudou: Najpiękniejsze pływaczki

Laure Manaudou to zrezygnowana francuska pływaczka bohaterka olimpijska, światowa i europejska. Została zapamiętana jako najbardziej paląca młoda pływaczka żyjąca, ponieważ prowadziła światowe archiwum w konkurencjach swobodnych gdzieś w zakresie 200 i 1500 metrów. Urodzona przez tatę Francuza i matkę Holenderkę, jest bardziej doświadczoną siostrą pływaka, złotego medalisty olimpijskiego Florenta Manaudou.

Zobacz również: Michael Jackson – król popu


Keri-Anne Payne

Keri-Anne Payne
Keri-Anne Payne: Najpiękniejsze pływaczki

Płonąca angielska eminencja, Payne, zajmuje siódme miejsce w historii najpopularniejszych młodych pływaczek. Payne zaczął pływać w zasadzie w wieku 4 lat i ma pewne doświadczenie w wyścigach długodystansowych, pływaniu w rozległych wodach i pływaniu swobodnym na znaczne odległości w basenie. Jest mistrzynią świata na 10 km Open Water w podwójnym krzyżu i srebrną medalistką olimpijską.


Flávia Delaroli

Flávia Delaroli
Flávia Delaroli: najpiękniejsze pływaczki

Brazylia jest uważana za najbardziej wykwintną młodą damę na świecie, a tutaj na 6. miejscu na tej płycie nie ma oddzielenia od brazylijskiej wspaniałości, Flávii Delaroli. Jest rekordzistką olimpijską i krajową w pływaniu w dowolnej formie. Po raz ostatni rywalizowała na Mistrzostwach Świata FINA w pływaniu 2012 (25 m) w Stambule, gdzie pozostała 50-metrowa swobodna forma, kończąc na ósmym miejscu i 4 × 100 metrów swobodna forma pozostałe, kończąc na 6. miejscu.

Zobacz więcej: Top 10 najpiękniejszych kobiet w sporcie


Bia i Branca Feres

Bia i Branca Feres
Bia i Branca Feres: najpiękniejsze pływaczki

Znakomite brazylijskie pływaczki synchroniczne, Bia i Branca Feres, dotrzymują piątego miejsca w tym rekordzie najbardziej upalnych młodych pływaczek żyjących. Są nie do odróżnienia od bliźniaków, zaczęli biegać po pływaniu i skokach w wieku trzech lat, a pływanie synchroniczne zaczęli w wieku siedmiu lat. Siostry Feres były bohaterkami Brazylii w każdej klasie młodzieży i dorosłych. Są również formami i pojawiły się w znacznej liczbie sesji zdjęciowych.


Haley Cope

Haley Cope
Haley Cope: Najpiękniejsze pływaczki

Haley Cope to amerykańska pływaczka, medalistka olimpijska i poprzednia rekordzistka świata. Pomimo faktu, że zrezygnowała, ale zobaczysz powód, dla którego mimo wszystko zapamiętaliśmy ją jako rekord najbardziej zmysłowych młodych pływaczek, po pierwsze dlatego, że żyje, a także zdobyła srebrną nagrodę na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2004, Osiem dużych dekoracje showdown i trzymał światowy raport na 50 metrów stylem grzbietowym.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny – kultowa seria filmowa


Natalie Coughlin

Natalie Coughlin
Natalie Coughlin: Najpiękniejsze pływaczki

Zasadniczo nie możemy odrzucić Natalie z tego rekordu najbardziej palących młodych pływaczek, ponieważ obejmuje wszystkie pola. Jest nie tylko atrakcyjna, ale potrafi być cudowna. Przez cały okres swojego pływackiego powołania była również świetną zawodniczką. Zdobyła łącznie 49 nagród w zasadzie ogólnych pretendentów. Na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 stała się najważniejszą amerykańską zawodniczką w stylowej, autentycznej olimpijskiej przeszłości, która zdobyła 6 nagród na samotnych igrzyskach olimpijskich, i najważniejszą młodą damą, która kiedykolwiek zdobyła złoto na 100 m stylem grzbietowym w dwóch kolejnych igrzyskach olimpijskich. Jeden z moich nietkniętych najlepszych typów!

Czytaj więcej: Najpiękniejsze sportsmenki świata


Zsuzsanna Jakabos

Zsuzsanna Jakabos
Zsuzsanna Jakabos: Najpiękniejsze pływaczki

Węgierska wspaniałość Zsuzsanna Jakabos utrzymuje drugie miejsce na liście żyjących najpopularniejszych młodych pływaczek. Brała udział w siedmiu nieukończonych wydarzeniach na igrzyskach olimpijskich w 2004, 2008, 2012 i 2016 roku, z jednym z najbardziej niesamowitych osiągnięć 6. miejsca w 4 × 200 m stylem dowolnym w 2008 roku. Z zadziwiającymi liczbami, ogólnie jest pociągająca jako odpowiednio.


Stephanie Rice

Stefania Ryż
Stephanie Rice: najpiękniejsze pływaczki

Stephanie Louise Rice jest bez wątpienia prawdopodobnie najbardziej skwierczącą młodą pływaczką żyjącą w Australii. Na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie Rice zdobyła trzy złote odznaczenia (każdy w rekordowym czasie). Zdobyła tytuł Australijskiego Pływaka Roku 2008 Telstra, niezależnie od stypendium Pacific Rim Swimmer of the Year. W dniu 26 stycznia 2009 roku została odznaczona Medalem Orderu Australii. Zrezygnowała 9 kwietnia 2014. Jest bez wątpienia najwybitniejszą pływaczką odpowiednią na ten moment.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avatar of Redakcja InfozNeta.pl

Napisane przez Redakcja InfozNeta.pl

Szukasz ciekawych i unikalnych treści z internetu? Nasza strona internetowa oferuje szeroką gamę fascynujących artykułów, poradników i ciekawostek, które z pewnością zapewnią ci rozrywkę i informacje. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym internautą, czy doświadczonym weteranem sieci, na Ciekawostkach z internetu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

2

Top 10 Najpopularniejszych filmów

Czy przyciemnianie szyb jest legalne w Polsce?

Czy przyciemnianie szyb jest legalne w Polsce?