w

Walka z zielonymi nalotami na kostce brukowej? MaxChem ma odpowiedź !

mech na kostce brukowej1

Zielony nalot na kostce brukowej jest zjawiskiem niepożądanym. Zjawisko to potrafi być bardzo uciążliwe, jednak przy użyciu odpowiednich środków można sobie z tym poradzić. W takich sytuacjach warto sięgać jedynie po sprawdzone rozwiązania, jakimi są środki MaxChem.

W jaki sposób zwalczać nalot z kostki brukowej?

Najlepszym sposobem na usuwanie mchów, glonów i porostów jest mycie kostki brukowej z właściwie dobranym preparatem czyszczącym służącym do zabrudzeń typu organicznego. W tego typu sytuacjach warto korzystać z usług specjalistów, takich jak Hurtownia Chemii MaxChem. Z pewnością należy skorzystać z pomocy fachowców, nieumiejętne czyszczenie kostki brukowej sprawi, że problemy mogą się jedynie nawarstwić. Posypanie kostki solą drogową, może doprowadzić do sytuacji, w której nastąpi jej odbarwienie, dodatkowo może dojść do osłabienia działania impregnatu. W tym miejscu należy zasygnalizować, że nierozcieńczony ocet także okaże się szkodliwy dla kostki brukowej. Co ważne, osoby, które korzystają z roztworów solnych, swym nierozsądnym działaniem powodują, że niszczą ziemię i kostkę.

Jakie są niezawodne sposoby, by usunąć skutecznie chwasty i mech z kostki brukowej?

czyszczenie kostki brukowej

Chwasty i mech są tym, czego można się pozbyć. Posiadacze podjazdu często się skarżą, że problem mchu jest dla nich kłopotliwy, często też tracą nadzieję na skuteczne pozbycie się tej kłopotliwej sytuacji. Walka z zielonymi nalotami na kostce brukowej nie musi być problemem nie do rozwiązania! MaxChem ma odpowiedź, jak pokonać te niedogodności, to rynkowy ekspert od tych spraw. Posiadacz podjazdu usunie się mchu na kilka sposobów:

Jaki jest koszt czyszczenia kostki brukowej?

Koszt czyszczenia kostki brukowej jest zależny od kilku czynników. Mycie kostki brukowej kosztuje kwotę co najmniej 10 złotych za metr. kwadrat, w przypadku dużych powierzchni bądź też mycia bieżącego. Chemiczne czyszczenie kostki brukowej będzie droższe, gdyż wahać się będzie od 15 do 30 złotych za metr kwadrat. Impregnacja kostki brukowej to kwota od 15 złotych za metr kwadrat. wzwyż.

Jak długo trwa czyszczenie kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej o powierzchni do 300 metr. kwadrat. zajmuje zazwyczaj 1 dzień. W niektórych sytuacjach jednak przeciągnie się w czasie. Trzeba bowiem dodać, że w związku ze stopniem zabrudzenia i dodatkową usługą impregnacji lub fugowania piaskiem, proces ten może się wydłużyć do 3 dni. Usługa mycia kostki o powierzchni 800 metr. kwadrat, bez fugowania piaskiem i impregnacji, zajmie około 3-4 dni.

Jakie powinny być środki chemiczne, które zwalczają nalot na kostce brukowej?

Chemia do czyszczenia kostki brukowej to produkty używane w procesach związanych z takim rodzajem powierzchni. Kostka brukowa narażona jest na negatywne działanie czynników atmosferycznych, w związku z jej ekspozycją brudzi się, traci pierwotną estetykę i trwałość.

Środki chemiczne MaxChem to rozwiązanie, które pomoże rozwiązać wszystkie problemy z zielonymi nalotami na kostce brukowej. W skład produktów, które czyszczą kostkę brukową, wchodzą:

  • koncentrat Tenzi do doczyszczania kostki brukowej.
  • preparat Tenzi do zmywania mchów i porostów z kostki brukowej.
  • preparat Tenzi APC OUT mycie elewacji dachów kostki.

Preparat Tenzi APC Out jest jednym z najmocniejszych środków do czyszczenia kostki brukowej, wśród preparatów dostępnych na polskim rynku. Ten uniwersalny płyn czyszcząco-myjący radzi sobie z różnymi rodzajami powierzchni zewnętrznych. To doskonały preparat, który efektywnie wyczyści także elewacje, dachy, fasady z zanieczyszczeń smolistych. Ten skoncentrowany, alkaliczny produkt skutecznie usunie uporczywe zanieczyszczenia pochodzenia eksploatacyjnego, chodzi tutaj o błoto z nadkoli, osady z klocków hamulcowych. Preparat ten sprosta wielorakim zadaniom, wiele zależy od zastosowanego stężenia.

Należy zaznaczyć, że firma Tenzi to lider w dziedzinie profesjonalnych środków czystości, pozycję lidera przedsiębiorstwo wywalczyło w 1999 roku. Poprzez stronę https://maxchem.com.pl można zapoznać się z całą paletą produktów Tenzi, które można zamawiać w preferencyjnych warunkach.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avatar of Redakcja InfozNeta.pl

Napisane przez Redakcja InfozNeta.pl

Szukasz ciekawych i unikalnych treści z internetu? Nasza strona internetowa oferuje szeroką gamę fascynujących artykułów, poradników i ciekawostek, które z pewnością zapewnią ci rozrywkę i informacje. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym internautą, czy doświadczonym weteranem sieci, na Ciekawostkach z internetu na pewno znajdziesz coś dla siebie.

najlepszepraktykiplanowaniawakacji

Najlepsze Praktyki Planowania Wakacji

elementyzlaczne

Wkręt hartowany do drewna z łbem stożkowym z niepełnym gwintem – kiedy warto sięgnąć?